Neva Asansör olarak, müşterilerimizin farklı amaç ve gereksinimlerine göre tasarlayıp, geliştirir, imalatını, satış ve montajını yapmaktayız. Ayrıca düzenli servis ve bakım hizmetleri sunarak müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız.

Edindiğimiz tecrübelerimiz ve çalışanlarımızın eşsiz mühendislik yetenekleri ile dünyanın önde gelen asansör şirketlerinden biri haline gelmekteyiz. Asansörde sürdürülebilirlik ilkesine dayanarak, kentleri ve binaları daha akıllı, güvenilir ve yaşanacak en iyi yerler haline getirirken, kentleşmenin zorluklarıyla mücadele ederek yenilikçi çözümlere yatırım yapmaktayız.

Asansör, yük asansörü, heliport veya yürüyen merdivenler; iyi yapıldığında kentsel hareketlilik sıkışıklığını, kirliliği, stres ve enerji tüketimini azaltır.

Yenilikçi, verimli ve güvenilir yolcu taşımacılığı sistemleri ürünlerimiz; yeni bir sistem inşa edildiğinde veya mevcut bir sistemi modernize etmek istendiğinde, önemli ölçüde enerji ve zaman verimliliği sağlar.

Tecrübe & Donanım

Mümkün olan en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sektördeki tecrübesi ve teknik yeterliliği ileri düzeyde bireylerden kurulu satış ve destek ekibi hazırlandı.

Üst Düzey Bilgi & Teknoloji

Hizmetlerimizi müşterinin adresine taşıma, riskleri anında güvencesine altına alma hedeflerini, üst düzey bilişim ve yazılım teknolojileri ile birleştirilmiştir.

Kullanıcı Güvenliği

Asansör bakımlarını düzenli olarak yaptırmalıyız.
Asansörümüzde bir problem olduğunda hiçbir müdahalede bulunmadan servis çağırmalıyız.
Kabine aşırı ve dengesiz yük yüklemeyiniz.
Açıkta görünen kablo vb. şeylere kesinlikle dokunmamalıyız.

Sağlam Altyapı İle Hedefe Ulaşmak

Her geçen gün daha fazla asansöre hizmet ulaştırmaktayız.
Hücreler halinde büyüme modeli olarak tasarladığımız etkin servis yönetimimiz sayesinde,
asansör başına düşen servis sorumlusu, servis asistanı, servis teknisyeni sayımız,
araçlar ve ekipman sayıları ve eğitici personel sayıları aynı kalmaktadır.